Aby sprostać wymaganiom na rynku gier hazardowych i odpowiedzieć na potrzeby graczy, którzy korzystają z różnych urządzeń przenośnych, operator platformy bukmacherskiej i kasyna online 22Bet opracował dwie aplikacje mobilne. W ten sposób powstała dedykowana aplikacja 22Bet zarówno na urządzenia z Android, jak i iOS.

Dodatkowym atutem jest responsywna strona internetowa, która będzie idealna dla tych, którzy niczego na swój telefon pobierać nie chcą. Poniżej wyjaśniamy, jak pobrać plik APK i zainstalować soft na swoim urządzeniu.

Jak Pobrać Plik APK 22Bet Mobile na Urządzenie z Systemem Android

Zapewne wiesz, że użytkownicy Androida często mają problemy, by pobrać ze sklepu Play aplikacje, które wiążą się z hazardem. Dlatego, aby pobrać 22Bet na Androida, musisz przedtem wykonać te kroki:

 1. Przed pobraniem aplikacji 22Bet, przejdź do „Ustawień” na smartfonie lub tablecie.
 2. Następnie wybierz „Zabezpieczenia”.
 3. Następnie zaakceptuj „Nieznane Źródła”.
 4. Twój smartfon lub tablet jest teraz gotowy do instalacji aplikacji 22Bet.

Zobacz gdzie znaleźć 22Bet APK na stronie bukmachera:

 1. Wejdź w link 22Bet.com
 2. Trafisz na stronę główną serwisu bukmachera.
 3. Kliknij baner przenoszący do podstrony pobierania aplikacji.
 4. Pobierz i zainstaluj plik APK.

Powyższe instrukcje powinny załatwić sprawę i umożliwić instalację aplikacji na Twoim urządzeniu.

Jak Pobrać Wersję Aplikacji 22Bet App na Urządzenia z Systemem iOS

Apple nie jest tak restrykcyjny jak Google, więc łatwiej będzie zainstalować aplikację 22Bet na iPhone’a lub iPad’a. Możesz wykonać tę samą procedurę, o której napisaliśmy powyżej i pobrać wersję aplikacji na iOS na urządzenie, z którego korzystasz. Możesz również pobrać ją bezpośrednio z App Store. Na tym poziomie nie są potrzebne żadne specjalne uprawnienia, więc pobieranie i instalacja zostaną wykonane automatycznie. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto, aby rozpocząć grę.

Aby pobrać plik ze strony:

 1. Wejdź w link 22Bet.com
 2. Zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę główną serwisu bukmachera.
 3. Następnie znajdź baner aplikacji na iOS i kliknij „Go”.
 4. Wybierz logo iOS (logo Apple).
 5. Zeskanuj kod QR lub pobierz ręcznie i postępując zgodnie z instrukcjami.

22Bet App na Androida lub iOS oraz Mobilna Wersja Strony

Trzeba przyznać, że mobilne wersje platformy bukmachera są znacznie bardziej praktyczne niż wersja na PC czy laptopa. Zwłaszcza jeśli chodzi o ergonomię i czas potrzebny na rozpoczęcie gry. Ponadto zwiększona mobilność dodatkowo poprawia wrażenia z rozrywki. Nie zauważy się jednak znaczących różnic między mobilną wersją strony a dedykowanymi aplikacjami na iOS i Androida w kontekście funkcjonalności, bo te dwa interfejsy są po prostu bardziej dopracowanymi modelami wersji na PC.

Wersja mobilna i aplikacje używają tych samych palet kolorów, aby uniknąć zmiany interfejsu. Ponadto wszystkie dyscypliny sportowe i rodzaje zakładów są dostępne za pomocą jednego kliknięcia na stronie głównej. To powiedziawszy, jest kilka subtelnych różnic, o których warto wspomnieć:

Wrażenia z gry są płynne, a wszystkie funkcje są efektywnie i wygodnie umiejscowione.

Taka Sama Funkcjonalność

Bez niespodzianki – różne platformy mobilne 22Bet mają te same funkcje, co wersja witryny na komputery PC. Co więcej, są znacznie bardziej responsywne i intuicyjne, zapewniając jednocześnie większą prostotę obsługi i praktyczność.

Masz możliwość otwarcia nowego konta, dokonywania wpłat, obstawiania na wszystkich dostępnych rynkach i dokonywania wypłat według tych samych procedur, co na PC.

Płatności Mobilne 22Bet Aplikacja

Wersje mobilne 22Bet zapewniają dostęp do wszystkich środków płatności autoryzowanych przez bukmachera. 22Bet jest częścią naszego wyboru najlepszych bukmacherów, którzy mogą obstawiać z Mastercard i VISA. Możesz zainicjować dowolną operację wpłaty lub wypłaty z osobistego obszaru użytkownika w menu rozwijanym na swoim smartfonie. Czasy przetwarzania transakcji pozostają wszędzie takie same.

Często Zadawane Pytania

 • Czy można grać na prawdziwe pieniądze przez telefon?

  Zdecydowanie tak. Aplikacja mobilna dla urządzeń typu smartfon lub tablet ma takie same funkcje jak strona 22Bet na komputer. Możesz wpłacać depozyty, wygrywać i podejmować środki.

 • Czy jest specjalny bonus powitalny na aplikacji mobilnej?

  Bonus powitalny zarówno na komórce, tablecie, jak i komputerze dostaniesz po pierwszym depozycie. Nie istnieje specjalny bonus mobilny.

 • Czy można pobrać aplikację 22Bet na telefon lub tablet?

  Tak! Jeśli nie chcesz korzystać z mobilnej wersji strony internetowej, możesz pobrać aplikację na swoje urządzenie. O ile nie ma aplikacji w Twoim sklepie Google lub Apple Store możesz pobrać plik apk ze strony bukmachera 22Bet.